25. 5. 2017
Další jména na HHK
HIP HOP KEMP 2017 / SWEET SIXTEEN KŘIŽOVATKA Hip Hop Kemp je na rozcestí. Tíha tradice z minulosti. Vzrušení z budoucnosti. Stylová paleta p...
(autor: Mattes) /1057/
25. 5. 2017
NO GIMMICKS na HHK 2017
NO GIMMICKS Už jsme toho měli spoustu. Partičky, tlupy, crews, clicky, klany, gangy, rody, kmeny i rodokmeny… Čím víc jich je na kontě, tím...
(autor: Mattes) /697/
25. 5. 2017
HIP HOP KEMP – SWEET SIXTEEN
JMT - JEDNA MOCNÁ TRADICE Tradice. Odkaz. Všechno to navazování a opakování. Všechno to “a rok se s rokem sešel”. Patnáct let to tu ...
(autor: Mattes) /732/
12. 1. 2017
Jackpot odešel údajně dobrovolně! R.I.P. JACKPOT!!!!
Jackpot odešel údajně dobrovolně!  R.I.P. JACKPOT!!!!
Je to pár hodin, co k nám do redakce došla špatná zpráva! Jackpot Daniels rapper labelu nebo chcete-li uskupení YZO Empire / Milion+ Entertai...
(autor: mattes) /3771/
22. 12. 2016
V prodeji je nové album DJe Wiche Veni Vedi Wich. Zkoukni ochuntávku v podobě klipu One More Time s Martinem Svátkem na vokálu!
V prodeji je nové album DJe Wiche Veni Vedi Wich. Zkoukni ochuntávku v podobě klipu One More Time s Martinem Svátkem na vokálu!
DJ Wich vypustil do světa své další autorské album Veni Vedi Wich a máme tu i ochutnávku v podobě singlu One More Time, kde se na vokálu obje...
(autor: Lu-C) /1896/
tiskové zprávy
29. 7. 2014

První Garden Party v Riegrových sadech už má svůj line-up!


Fource.com
http://https://www.facebook.com/events/1443946909207709/
press news photo

 Historicky první Garden Party v Riegrových sadech - Park Café už zná svůj line-up, a bude to absolutní pecka! The Garden Party společně připravují Gambrinus Excelent a Fource Entertainment na 2. srpna, těšit se můžeme na bazén, pláž s pískem, vynikající pivo, drinky a grilpárty - a především skvělou hudbu! Akce začíná ve 12.00 (pravé poledne). Vstup na celou akci je pouze symbolických 50.- Kč a své místo si můžete pojistit už teď nákupem vstupenek na portálu GoOut.cz! “Něco podobného v Praze ještě nebylo - a to nezkoušíme nějaké laciné reklamní řeči. Zahradní párty s hudbou v takovéto podobě jsou typické spíše v zahraničí, a České republice se zatím vyhýbali. Rozhodli jsme se to změnit a připravit pro fanoušky skvělé hudby opravdu nabušenou párty! Headlinerem budou dva rakouští DJs Naxxos, jejichž hudba může připomínat například Klingande, Klangkarussella, Bakermat nebo FAUL. Čeká nás pak ještě spoustu dalších skvělých jmen,” vyjádřili se k akci pořadatelé.

NAXXOS (AUT) Ovlivněni nespočtem žánrových vlivů, Naxxos kombinují blažené, drtivé riffy s duchaplnými přírodními beaty. Naxxos se, inspirováni hudbou ze všech koutů světa, snaží překračovat co možná nejvíce hranic - hudebních i zeměpisných. Za fanouškovské podpory v celé Evropě (a zvláště ve Francii) a nalezení hudební scény, o níž se mohou s láskou starat, se Chris a Max rozhodli do své hudby vložit veškerou energii a vášeň - a na tu se také během Garden Party můžeme těšit!

ANDROID ASTEROID DJ SET Android Asteroid je úspěšný downtempo/electronic/jazz/hip-hop projekt dvou českých producentů. Jako jedni z mála českých projektů zformovali osmičlennou kapelu a vydali se na cestu do světoznmých studií Abbey Road Studios a Red Bull Studios v Londýně, kde nahráli dvě unikátní live sessions za účasti hip hopových legend, DJ Vadima a Yarah Bravo. Na Garden Party rozpoutají

 

AlexT - Ke konci 90. let navštěvoval AlexT Ibizu pravidelně, aby objevoval a přejímal parádní nové vibes a trendy svěžího španělského housu. Po angažmá v Tantra Café, Playa d'en Bossa a slavném Café Del Mar v San Antoniu, Alex přesídlil v roce 2003 do Prahy za doprovodu vší inspirace a vibes, čerpaných z oldschool a trans house z Ibizy, přidal špetku jihoamerických vlivů, které sloučil s českými vibes, což nakonec vyústilo v jeho nezaměnitelný zvuk. Alex hrál v mnoha zemích, mimo jiné ve Francii, Španělsku, Tunisu a České republice. A

Automatique - http://www.mixcloud.com/alexterieur/audiomatique-alex-live-in-kaficko-2014/

DJ TETRO Tetro je touhou přivést DJ set do zahraničí, vize, která by mohla být moderní elektronickou hudbou . Šest let života a šíření lásky v New Yorku, Helsinkách, Dublinu, Kodani, Praze, Corku a Paříží!

 

<.

BEATS.PM - V roce 2013 se v Praze otevřel malhttps://soundcloud.com/tetro-musicý svět londýnského undergroundu, lounge Beats.PM, zpočátku přístupná pouze několika nadšencům. Její rezidentní DJs, Drumax a Vidras, se podíleli na mnoha zajímavých projektech, pravidelně hrají na Beats.PM sessions po pražských klubech, mají za sebou i hostování na prestižní klubové noci Spotlight. Do Garden Party přinesou spoustu zajímavých vibes inspirovaných moderním elektrem, minimalem, grungem, garage, technem, chilloutem, ambientem - prostě od nich můžeme čekat vtělení londýnské klubové scény v Praze!  Tuhle akci Ti přináší Gambrinus Excelent a Fource Entertainment.

Vstupenky jsou k mání za symbolických 50.- Kč na GoOut.cz od čtvrtka 10. července (10.00) a také v den akce na místě. The Garden Party odstartuje v poledne 2. srpna 2014 v zahrádkách pražských Riegrových sadů.

----------------

- English -

Fource Entertainment and Gambrinus Excelent present The Garden Party hosted by Beats.PM w/ special guests The first Garden Party at Riegrovy Sady already knows its line-up! Praha, July 16 -- Historically first Garden Party at Riegrovy Sady - Park Café already knows its line-up and it’s going to be an absolute smashing bomb! The Garden Party is prepared by Gambrinus Excelent and Fource Entertainment - the party is coming up on August 2, and we can look forward to the pool, beach with sand, awesome beer, drinks, barbecue - and of course - the best of music there is! The event starts at 12.00 pm (noon). You can make sure you get to the best party in town for only 50.- CZK already now - purchase your tickets via GoOut.cz!

“Prague hasn’t seen something like this yet - and this is not some advertising talk. Garden Party done in this way is more typical for foreign countries. We decided to change that and prepare for the music fans something really unusual - a party filled with great vibes! Headliner for this event will be austrian DJ duo Naxxos whose music can remind you for example of Klingande, Klangkarussell, Bakermat or FAUL. We can expect many more cool names as well!” said the promoters.

NAXXOS (AUT) Driven by countless influences, they try to combine blissful, smashing riffs with soulful and organic rhythms. Inspired by music all over world, Naxxos try to cross as many borders as possible, musical as well as geographical. Finding support all over Europe, especially in France, and finally having found a music scene that they could really cherish, Chris and Max decided to put all their love and energy into their music - which is what we can expect to happen at The Garden Party!

New Orleans - http://youtu.be/2daor2cv264

AlexT In the late 90’s AlexT was going to Ibiza every year to search and bring back precious new vibes and trends of the fresh spanish house. After mixing in Tantra Café, in Playa d'en Bossa, and in the famous Café Del Mar in San Antonio, Alex landed in Prague in 2003, bringing along all the inspiration and vibes collected from the magic Island Old school and trans house, with a pinch of south American sounds and drums, now merged with Czech vibes, Alex played in various countries (France, Spain, Tunisia, Czech Republic) and lit up dance-floors in clubs as in smaller free parties.

Automatique - http://www.mixcloud.com/alexterieur/audiomatique-alex-live-in-kaficko-2014/

ANDROID ASTEROID DJ SET Android Asteroid is a successful downtempo/electronic/Jazz/Hip-hop project of two Bohemian producers. Rare among other Czech projects, they assembled a band of eight and set up a journey to the World’s famous Abbey Road Studios and Red Bull studios in London for two unique live sessions hosting hip hop legends DJ Vadim and Yarah Bravo. At The Garden Party, they're going to unleash a mind-blowing DJ set you will definitely love.

Surrounded - http://youtu.be/PYRen_nejf8

dj TETRO Tetro is just the desire to bring in a DJ set abroad, a vision of what may be modern electronic music. Six years spent living and spreading the love across New York, Helsinki, Dublin, Copenhagen, Prague Cork and Paris! 

 

BEATS.PM In 2013, Prague welcomed a bit of London underground music in the form of Beats.PM lounge, at first accessible only to a couple of fans. Its resident DJs, Drumax and Vidras, have taken part in many interesting projects, they regularly appear at Beats.PM sessions around Prague’s best clubs, they also starred on the prestigious club night Spotlight. They are bringing many cool vibes to the Garden Party, including electro, minimal, grunge, garage, techno, chillout and ambient - we can simply expect the best of London music scene from them here in Prague!

Mixtape #1: https://soundcloud.com/thebeatspm/beats-pm-mixtape-1

This cool event - and the first one of its kind in Prague and Czech Republic - is brought to you by Gambrinus Excelent and Fource Entertainment.

Tickets are available for a symbolic price of 50.- CZK from Thursday, July 10, 10.00am via GoOut.cz and also at the door on the show date.

The Garden Party launches at 12.00pm (noon) on August 2, 2014 at Riegrovy Sady Beer Gardens in Prague.

Official FB event: https://www.facebook.com/events/1443946909207709/

přidat komentář
hiphopshop.cz  |  nejvicobleceni.cz  |  4members.cz  |  krutyhadry.cz  |  allelements.net  |  artattack.sk  |  bbarak.cz  |  bigcity.cz  |  bigup.cz  |  autersky.com  |  cream.cz  |  dancemelnik.cz  |  graffitishop.cz  |  hip-hop.sk  |  hiphopstage.cz  |  hydroponic.cz  |  megaskate.cz  |  metancity.com  |  phatbeatz.cz  |  pilsenskills.cz  |  pipni.cz  |  www.prodance.cz  |  rap-base.cz  |  redbullmusicacademy.com  |  skateshop.cz  |  skoop.cz  |  urbanonline.cz  |  vychytane.cz  |  indielabels.cz  |  rawe.info  |